Foxwell NT624 Elite OBD2 EOBD Automobiļu Skeneris Pilnu Sistēmas Kodu Lasītājs EPB Oil Reset OBD 2 Auto Skeneri, Auto Diagnostikas Rīks

Jauns

€148.69

Foxwell NT624 Elites Visas Sistēmas Skeneris, ar Īpašām Funkcijām

NT624 Elite piedāvā techinicians un entuziastiem viegli un pieejamu risinājumu, lai precīzi nepatikšanām visu sistēmu, par galvenajiem Amerikas, Āzijas un Eiropas padara.Turklāt, eļļa, gaismas reset un EPB pakalpojumu īpašības ir liels plus.

Foxwell NT624 Elites Atbalsta Funkcijas:

1. Universālo OBDII/EOBD Motora Skenēšana: obd2 diagnostikas kodu lasītājs nodrošina visaptverošu OBDII diagnostika pasaules OBDII/EOBD transportlīdzekļiem, lasa un skaidrs kodi, izslēdzas, MILs, pieprasījumi un ierakstu live sensoru datus, ect.izņemot live datu nolasīšanas.Turklāt tas atbalsta visus 10 OBDII testa režīmos, includs režīmu 6 testu.Spēcīgs grafikus iespējas dod jums "reālā situācija" par to, kas notiek automašīnā, kas ļauj jums koncentrēties uz jebkādu aizdomīgu vai simptoms-specifisku datu parametriem. 2. Pilna Sistēmas diagnostika & Scan: Šis auto obd2 skeneris, kas spēj nolasīt un klīringa traucējumu kodi visām galvenajām sistēmām , ieskaitot Motoru, Airbag/SRS, Pārnesumkārba, ABS, SAS, Gaisa Kondicionēšanas iekārta, ACC, Audio, Lukturu ,Centrs Atslēga, ESP,Apturēšanas kļūdas, ect.Tā arī uz laiku var sākt un vadīt savu transportlīdzekli sistēmas aktīvu testēšana, nodrošināt jūs ar precīziem datiem rezultātus par to, kā novērst un diagnostikas problēmas. 3. Uzlabotās Funkcijas: Eļļas Pakalpojumu reset, EPB(Elektronisko Park Bremzes) Pakalpojums, Reset.eļļa pakalpojumu gaismas reset funkcijas 48 ražo, papildu EPB funkcijas 42 ražo. 4. Ātri Identificē IDENTIFIKĀCIJAS Numurs: vienu klikšķi jūs vechicle informāciju, iekļaut IDENTIFIKĀCIJAS numurs, izlaiduma gads, modelis un dzinēja tipa.pēc tam jūs varat ievadīt pilnu sistēmas diagnostiku tieši.tas ir ļoti ērti un ātri. 5. Datums " Vadītājs: Pārskata pārbaudes datums esat saglabājis, palīdz analizēt problēmu.un var drukāt ar datumu, ar FoxAssist. 6. Plašu Transportlīdzekļu Pārklājuma: Saderīga ar gandrīz visiem OBDII automašīnas, Apvidus automašīnas, miniveni, vieglajiem kravas automobiļiem pārdotas visā pasaulē.Spēja ātri izlasīt un skaidrs, ka visi sistēmas kļūdas kodi 61 ražotāji Amerikas, Āzijas un Eiropas transporta līdzekļiem. ( Kas aptver jaunākās 2018/2019/2020 auto marku.) 7. Mūža bezmaksas jauninājumu: Ar piekļuvi internetam, jūs varat vienmēr ir jaunākās kļūdu labojumi, jauniem transportlīdzekļiem, tikko pievienotās parametrus un funkcionalitāti jūsu rokai.Viena gada garantija tiek piedāvāta, un atgriezties, kad vien vēlaties. 8. Daudzvalodu: atbalsts 11 veidu valodā, jāiekļauj angļu,spāņu, portugāļu, franču, zviedru, holandiešu, Japāņu, itāliešu, vācu, krievu, Korejas, klientu vajadzībām dažādās valstīs.

Kas ir "Pilnīgas Sistēmas Diagnostikas Skeneris"?

Tur ir 4 galvenie transportlīdzekļa sastāvdaļas: Struktūra, Autonoma elektriskā sistēma un elektronika, piedziņas un šasijas un Dažādi auto daļas 1.Ķermeņa galvenajās daļās: ķermenis, durvis, logi kontroles modulis un tā tālāk 2.Elektronika ietilpst: audio ierīci, aizdedzes sistēmas, apgaismojums, sensoru, elektrības slēdžiem ... 3.Piedziņas un šasijas satur: bremžu sistēmu, motoru, izplūdes sistēmu, degvielas piegādes sistēmu, balstiekārtu un stūres sistēmu, pārvades sistēmas, utt. 4.Dažādi auto daļas: A/C , gultņi, šļūtenes un citas daļas.

Diagnostikas rīks, kas var izplatīties dažādas sistēmas, lai lasītu un skaidrs, Dtc datu plūsmas un pēc tam ieslēdz brīdinājuma gaisma nodziest.

Drošības spilvens (VID) / Pretbloķēšanas Bremžu Sistēma (ABS) Pakalpojumu Riepu Spiediena Uzraudzības Sistēma (TPMS) Stūres Leņķa Sensors (SAS) Dīzeļa Daļiņu Filtrs (DPF) Elektroniskā stāvbremze (EPB) Elektriskais Stūres pastiprinātājs (EPS) Diagnostikas Drive Sistēma ietver DME, DDE, EGS, VTG, BDC, EKPS, GEK un tā tālāk.Un Šasijas ietilpst: EMARS, VDM, IKM, DSC...Regulēts Apkures un A/C.

Foxwell NT624 Elite Skeneris Atbalsta Īpašas Funkcijas:

Eļļa Pakalpojumu Reset Eļļa Vieglās Reset ļauj jums, lai atjaunotu pakalpojumu, pēc tam, kad auto serviss Naftas atjaunošana ar vienu pogu, piedāvā ātras un vienkāršas eļļas pakalpojumu atiestatīšanas GM modeļiem, tikai Manuāli reset prodices soli-pa-solim uz ekrāna mācību visiem, Āzijas transportlīdzekļu un lielākā daļa Amerikāņu un Eiropas transportlīdzekļu Auto reset ir divvirzienu komunikācijas prodedure režisors NT644 PRO EPB Pakalpojumu Reset EED Pakalpojums ļauj jums veikt pakalpojumu un maintance bremžu sistēmu, ietver de aktivizācijas un aktivizācijas bremžu kontroles sistēma.asiņošana bremžu šķidrums, atvēršanas un aizvēršanas bremžu kluči, un nosakot bremzes pēc diska vai kluču nomaiņa, par vairāku marku transportlīdzekli, ja elektroniskā bremžu sistēmas, kas ir uzstādītas.

Ātri, VIN AutoDetect: Nospiediet "AutoVin", lai ātri atklātu VIN modulis.tā rāda, VIN, transportlīdzekļa veidu, izlaides gadu un dzinēja tipa. ● Automātiska VIN lasījumā ● Manuālā VIN ierakstu ● Manuālā transportlīdzekļa izvēle

Foxwell NT624 Pilnu Diagnostikas Sistēmas Atbalsta Transportlīdzekļu Pārklājuma:

America (1996-2019 modelis) : par Chrysler, Ford, ĢM (tostarp brazīlijas auto maker ), Āzijā(2003. gada līdz 2019. gada modelis): par Acura, par Daewoo, Honda, par Hyundai, Infiniti, lai Isuzu, par Kia, par Lexus, par Mahindra , par Mazda, par Mitsubishi, priekš Nissan, lai Perodua (Par Malaizijas Tirgū Tikai), par Protonu (Par Malaizijas Tirgū Tikai), par Scion, par Subaru, par Suzuki, lai TATA , Toyota, par Daihatsu, lai Hyundai_CV, par Ssangyong, par Protonu Eiropas (2001-2019 modelis): par Abarth, uz Alfa Romeo, Audi, par AstonMartin, BMW, lai Bugatti, lai Bentley, par Citroen, par Dacia, ES Ford, par Fiat, par Jaguar, par Lancia, Land Rover,par Maserati, par Maybach, par Mercedes Benz,Mini, lai Opel, par Peugeot, par Porsche, par "Renault", par Saab, par Sēdeklis, par Skoda, Smart, lai Sprinter, par Vauxhall, Volvo, VW, par VW_CV, par Ferrari, priekš Lamborghini, par Maybach, Rolls-Royce neatbalsta Lada , UAZ , VAZ .

Tagi: foxwell gadījumā, autocom cdp, obd2 skeneris, delphi diagnostikas ds150e, konnwei kw850, skeneris, auto skeneris, sākt, noliktavā, outillage.

Zīmola Nosaukums FOXWELL
Funkcijas 2 Eļļa Pakalpojumu Gaismas Reset
Programmatūras Atjaunināšana
Izcelsme KN(Izcelsmes valsts)
Vienuma Tips Foxwell NT624 Elite OBD2 Skeneris
Funkcijas 1 Pilna Sistēmas Diagnostika & Scan
OBD2 Kodu Lasītājs Nolasīt/nodzēst kodu, ABS, SRS SAS Pārraides utt.
Garantijas laiks 1 Gads Garantija
Sertifikācija CE
Programmatūras Versija Jaunākās
Valodas Zviedru
Piegādes Laiks 2 Darba Dienu Laikā
Funkcijas 4 Universālo OBDII/EOBD motora skenēšana
Pēc pārdošanas pakalpojumus Mūža Bezmaksas Atjauninājumu, Profesionāli Tehniskās supoort
Solījums 100% Oriģināls FOXWELL
Aparatūras Versija Jaunākās
skeneris automotivo scaner automotriz
Funkcijas 3 EPB Elektronisko Park Bremžu Reset
OBD OBD2 Skeneris Automotive Auto Diagnostikas Rīks

Uzraksti atsauksmi!

Foxwell NT624 Elite OBD2 EOBD Automobiļu Skeneris Pilnu Sistēmas Kodu Lasītājs EPB Oil Reset OBD 2 Auto Skeneri, Auto Diagnostikas Rīks

Uzraksti atsauksmi!

Saistītie Produkti