2GAB Bezmaksas Licences Talkie Walkie LEIXEN VV-108 Bērnu divvirzienu Radio Rotaļlietu Mini Restorānā Bērniem Woki Toki 0,5 W UHF 400-480MHz

Jauns

€18.21

1 .Mini & Light-weight - Tikai 66x 26x 14mm un 25g.LEIXEN VV-108 ir izstrādāts ērts izmērs ērtai pārnēsāšanai.Nav svarīgi, ieliekot to kabatā vai auklu tā aroud kakla, mēs varam runāt ar citiem cilvēkiem viegli, izmantojot klausuli.Pateicoties mini izmēru, mums ir iespēja, lai slēptu to, kur mēs gribam.Tas neietekmēs jūsu skaisto kleitu.

2 .Kam ir Šī Radio? - Šis radio ir ideāls komandas, kas vēlas uzlabot savas komunikācijas.Arī šie mini radio ir viegli paslēpt kabatā un neietekmēs kleitu.Kas ir vairāk, VV-108 nodrošina, ka jūsu komanda var saglabāt skaidru un organizēt komunikāciju.VV-108 izkopj viesnīcas personāls, iepirkšanās centrs personāls, supermarkt personāls, frizētava darbinieki, slimnīcu personāls, vai kāds nepieciešams, lai koordinētu komunikāciju starp vairākām komandām vai vienībās.

3 .Darba Laiks - akumulatora kapacitāte ir 500mAh, bet radio ir iespēja strādāt pēdējo 8 stundu laikā.VV-108 ir tiešām labs iekštelpu instruments darbam un saziņai.

4. USB Uzlādes - VV-108 var uzlādēt ar USB kabeli.Tas ir ne tikai ērti, bet arī droši.Ikviens var justies atbrīvots uzlādes laikā.

Specifikācija

Frekvenču Diapazons: UHF 400-480MHz

Pārraides jauda: 0.5 W

Kanāls: 16 Kanāls

Baterija: 500mAh

Ekspluatācijas režīms: Dupleksais

Time-out timer(TOT) funkciju

Automātiska izslēgšanās (APO)

Nomas Funkcija

Atbalsta USB uzlādes kabelis

Izmērs: 66x 26x 14mm

Svars:25g

Pamata Darbība

Pielāgojot Apjoms:

Nospiediet" >" samazināt apjomu

Izvēlieties Biežumu

Nospiediet " >" samazināt kanāls.Kanālu skaits tiks paziņots tad, kad kanāls ir mainījies.

Sūtītāju un saņēmēju

Pārsūtīt nospiediet un turiet RĀCIJSAZIŅAS taustiņu uz mikrofona austiņu un runāt nomally.Releae RĀCIJSAZIŅAS taustiņu, lai pārtrauktu raidītāju.Par labākās balss kvalitāti, turiet mikrofonu par 2 (5cm) attālumā no mutes un runājiet normāli.Radio var sazināties tikai vienā kanālā.Ja jūs nezināt, pašreizējā kanāla numuru.Ilgtermi nospiediet taustiņu M, nosūta sarunas ar "Ting-ling-ling", " citas radiostacijas.Sarkans LED norāda, ka raidītājs ir aktīvs.Zaļā LED norāda, ka radio saņem signālu.

Plānošanas programmatūras lejupielāde (Kopējā 1 pin programmēšanas kabelis nav iekļauts): pls sazinieties ar mums , paldies jau iepriekš!

Iepakojuma Saraksts

2x VV-108

2x pie Auss liekamā daļa

2x Rokas Siksna

2x USB kabelis

1x Manuālā

Tagi: walkie radioraidītāji un uztvērēji 100 km, d star, leixen piezīme, ch340n, anysecu radio, baofeng radio stacijas, radio baofeng 5w, p25 radio, ham radio, cb radio.

Veids Divvirzienu Radio
Izmēri 65x 25x 14mm
Modeļa Numurs Leixen VV-108
Svars 25g
Izejas Jauda(w) 0,5 w-3w
Zīmola Nosaukums ABBREE
Is_Display No
Funkcijas portatīvais transīvers
Uzglabāšanas Kanāls 16
Akumulatora Kapacitāte(mAh) 500
Materiāls Plastmasas
Ūdensizturīgs / Water-Resistant IP45
Frekvences Diapazons UHF 400-480MHz
Walkie Talkie Tips Portatīvie
Maksimālais Diapazons 1,5 km-3km

Uzraksti atsauksmi!

2GAB Bezmaksas Licences Talkie Walkie LEIXEN VV-108 Bērnu divvirzienu Radio Rotaļlietu Mini Restorānā Bērniem Woki Toki 0,5 W UHF 400-480MHz

Uzraksti atsauksmi!

Saistītie Produkti