(50gab augt spraudnis ) Grodan 1" Starteris Sveces Kubi - akmens vati hidroponiskas augt mediju Pavairošanas Klonēšana akmens vati Klucīši

Jauns

€4.77

Grodan Stonewool (akmens vati), ir izgatavotas no kausēta akmens vērptas uz kokvilnas candy-piemēram, šķiedras un pēc tam sapresēts kubiņos, blokos vai plātnēs.Ja citi akmens vati zīmolu ražotājiem samazināt visas izmēriem no vienas partijas, no vilnas, Grodan ir unikāla, veicot dažāda veida šķiedras.Mērķis ir atbalstīt prasību par augu dažādās augu attīstības stadijās.Grodan ir milzīgs spēju absorbēt barības vielu šķīdumu, saglabājot daudz skābekļa, lai ātri augu augšanu.Grodan nāk beidzis izmēriem.Stādus sākās klucīši ir viegli pārsūtīt uz blokiem un tad uz plātnes, ja vēlaties.Sējeņu vai spraudeņu sākās Grodan kubi, var arī būt transplanted uz tradicionālo stādīšanas un audzēšanas nesējiem.

Atjaunotās sveces rezultātā maksimālais skaits izmantojamu un viendabīgu stādus.Gan forma un stiprums ir ievērojami uzlabojusies, laba mašīna un manuālu apstrādi.Vai sējai vai pārstādīt, jaunu plug ir risinājums, lai nodrošinātu viendabīgu sējai rezultātu.

Viendabīgumu

Optimāla noturība un elastība

Ideāla gaisa/ūdens līdzsvaru

Konsekventi forma sēklu caurums

Identiskas formas sveces

Sakņu attīstību cauri visam pievienojiet

Grodan A'OK sveces ir paredzētas sēklu un griešanas pavairošanas pirms "bloķē" lielākos aug bloki.V-formas dizains plug novērš tangling saknēm, starp sveces A'OK plug lapā.

Klucīši ir pārformēt, lai jūsu ērtībai.Cena par 50gab augt plug

Tagi: hidroponika augt sistēma, bonsai, cubi anti stress, hydropon, pavairošanas iekārtas, ledus zīda zeķbikses, dekoru reņu, 4000w led, pilna spektra led strīpas, chia augu.

Apdares Nav Pārklājumu
Augu Šķiedras Tips Brikšņi
Veids Bērnistaba Paplātes & Vāki
Modeļa Numurs FEF3
Materiāls Augu Šķiedras

Uzraksti atsauksmi!

(50gab augt spraudnis ) Grodan 1" Starteris Sveces Kubi - akmens vati hidroponiskas augt mediju Pavairošanas Klonēšana akmens vati Klucīši

Uzraksti atsauksmi!

Saistītie Produkti