EFil TPU 85.A Sarkana

Jauns

€16.19

EFil TPU 85.A Pieder pie eFil ģimenes diegi Elastīgu, Pamatojoties uz plastmasas TPU.Tā cietība ir Krasta 85A , Līdzīgs mums var atrast uz papēža, kurpes.Šo pavedienu ir ieteicams pieredzējušiem lietotājiem, jo tas prasa lielāku mācīšanās līkne grūtāk nekā ar materiāliem, bet mēs varēsim sasniegt Elongations 520%.Tās elastību, padara to ideālu pieteikumus, kur elastīgi materiāli, kas ir nepieciešami, ar ļoti labu atveseļošanās.Turklāt, mēs varam iegūt dažādas pakāpes cietības, variējot uzpildes procentu laikā 3D drukāšanu.

Ar eFil TPU 85.A iezīmes lielisku Ķīmisko pretestību Gan skābēm un bāzēm, kā arī dažādus šķīdinātājus.Tā ir arī lieliska Nodilumizturība, ietekmi un perforācijas Un tas var izturēt temperatūru līdz 100 °C. No otras puses, tas ir Ievērojams atbalsts , Lai savu iespaidu nerada deformācijas problēmas, pat bez karstā gulta vai citu nostiprināšanas metodes.Šo lielisko saķeri nodrošina perfektu Savienību starp slāņiem , kas Ražo daudz vairāk asaru izturīgs gabali.Tā stiepes izturība sasniedz 33 MPa un triecienizturība ir 100 N/mm.

Pārliecinieties, ka jūsu printeris ir saderīgs ar elastīgu pavedienu.Ieteicams ekstrūderi ar Pakāpe regulējams vilces .Ideāls vilces punkts ir vieta, kur presēt veido spēcīgu vilci kvēldiega bez jebkad nosmakšanas to.Nav ieteicams izmantot Bowden ekstrūderi.Tas vienmēr ir ieteicams, lai samazinātu drukāšanas ātrumu, līdz jūs kapteinis parametrus, kas piemēroti, lai katra printera.Jūs varat Uzlabot savu sniegumu Ar pirms žāvēšanas 30 līdz 60 minūtes 90 °C.

Ir Materiāls, universāls, Kas ļaus jums drukāt gumijas detaļas ar neskaitāmiem programmas prototipu, apavi, sporta pasaulē, aizsardzības vai izveidot pielāgotus rīkus.

Jūs varat atrast to 250g,500g un 1Kg pavedienu spoles.Pieejamie diametri: 1,75 mm un 2,85 mm.

Tagi: esun ebox komplektā, pavedienu tpu, pavedienu petg, karpa groundbait, plastmasas drukāt, pavedienu taa, bme28, pva 3d, ebox wifi, riekstu t8.

Uzraksti atsauksmi!

EFil TPU 85.A Sarkana

Uzraksti atsauksmi!

Saistītie Produkti