Elektriskās Kontaktligzdas Testeri Ligzda Testeri UK/ES Spraudkontaktu elektriskajā Polaritātes Sprieguma Detektors Sienas Kontaktdakšu Breaker Meklētājs

Jauns

€3.36

{infomodule}

Piezīme:Lūdzu atstāt mums ziņu par ASV VAI ES,vai Mēs nosūtīsim mūsu Tiesnesis.

.Funkcijas:

- Papildu kontaktligzda testeri ātri atklāt, vai ligzda ir vada savienojums ir pareizs vai ne.

- To var pārbaudīt aizsardzības sistēma, lai nodrošinātu mājsaimniecības elektrisko drošību, ideāls, lai aizsargātu savu drošību pret elektriskās strāvas trieciena risks.

- Noteikt, vai neitrāla, dzīvot un zemes vads ir pievienots pareizi un norādīt, kura vads ir pazudis ar dzidru gaismu modeļiem.

- Ņemot vērā modeļiem ir arī marķēts uz virsmas ligzda testeri, viegli un ātri nolasīt testa rezultāts.

Funkciju Apraksts:

Šis produkts tiek izmantots, lai noteiktu, vai elektrotīkla poliem ir pareizi savienots, kā prasīts, kā arī sadzīves elektriskās aizsardzības sistēma ir normāla vai nav.Tas var savlaicīgi vainas, lai novērstu nepilnības un drošības apdraudējumiem, lai nodrošinātu, ka mājsaimniecību elektroenerģijas drošību.

Specifikācija:

Materiāls: Metāls, Plastmasa

Pēc izvēles Pievienojiet: MUMS Kontaktdakšu, ES Plug

Spriegums: par MUMS: 90V-120V , ES: 220V-240V

Frekvence: 50-60Hz

Krāsa: Oranža

Paketē Iekļauts:

1 x Ligzda Testeris

Ekspluatācijas Instrukcija:

1)Pārbaudi, ja elektrotīkla poliem, kas nepieciešami, lai izveidotu savienojumu pareizs vai nav:

Iespraudiet rozetē testeri rozetē saskaņā ar testa ievērot displeja statusa trīs LED gaismas uz paneļa testeris.Saskaņā ar vainas statusu tabula, kas atbilst displeja statusa, jūs varat zināt, savienojuma statusu ligzdā zem testa.

2)Noteikt, ja elektrība aizsardzības sistēmā ir normāli, vai ne:(noplūdes aizsargs)

Ja testa rezultāti virs 2.1 preces ir normāli, nospiediet noplūdes aizsardzība, signalizācijas pogu uz paneļa, noplūdes aizsardzības slēdzis būs ceļojums power off (gaisa slēdzi, netiek kontrolēta).Ja noplūdes aizsardzības slēdzis nav nekādas rīcības, lūdzu, sazinieties ar speciālistiem rekonstrukcijai.

Piesardzības pasākumi:

1) jūsu drošībai, lūdzu, nav metāla detaļu, izmantojot.Lūdzu, nav deformēt ielikt, tā kā nedrīkst ietekmēt pārbaudes rezultātus

2) Pirms pārbaudes power aizsardzības sistēmas, lūdzu, izslēdziet visas powered ierīcēm un pārliecinieties, vai strāvas padeves nerada nekādu kaitējumu.Šis tests ir aizliegts publiskās vietās bez atļaujas.

Tagi: ligzda testeris, skaitītājs watt, es ligzda testeris, izplūdes testeris, monitora strāvas, enerģijas mērītāju jauda, plug testeris, kontaktligzda ar zemējuma kontaktu testeris, skaitītājs jauda, posmā testeris.

Sertifikācija NAV
Displeja Tips Analogā un Digitālā
DIY Piederumi ELEKTRISKĀ
Modeļa Numurs Circuit Breaker Meklēšana
Zīmola Nosaukums ZEAST
Izcelsme KN(Izcelsmes valsts)

Uzraksti atsauksmi!

Elektriskās Kontaktligzdas Testeri Ligzda Testeri UK/ES Spraudkontaktu elektriskajā Polaritātes Sprieguma Detektors Sienas Kontaktdakšu Breaker Meklētājs

Uzraksti atsauksmi!

Saistītie Produkti